Szafy sterownicze, metalowe Rzeszów

W obudowy24.pl znajdziesz m.in. szafy sterownicze, pulpity oraz różnego rodzaju szafki, niezbędne do prawidłowego montażu elektroniki. Przygotowaliśmy bogaty wybór profesjonalnych produktów cenionych w branży marek - ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO, VAGO, Kradex, posiadających atesty i certyfikaty potwierdzające ich zgodność z wymogami bezpieczeństwa. Firmy produkcyjne, zajmujące się prefabrykacją szaf sterowniczych, serwerownie, automatycy czy monterzy znajdą w naszej ofercie m.in. szafy metalowe, szafki naścienne czy pulpity sterownicze. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu profesjonalnych produktów, doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówień na terenie Rzeszowa i całej Polski. Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Poznaj nasze rozwiązania.

Niezawodny wybór, czyli szafy sterownicze i inne produkty montażowe od obudowy24.pl

Odporność na wilgoć, pyły i uszkodzenia mechaniczne, łatwość montażu i wygoda użytkowania to cechy, jakie wyróżniają oferowane szafy sterownicze oraz pozostałe produkty. Klienci z Rzeszowa i innych miast znajdą w naszej ofercie funkcjonalne i niezawodne:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Oferujemy produkty przystosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szafy metalowe, szafki, pulpity sterownicze i obudowy do elektroniki dostępne są w różnych rozmiarach i wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem.

Korzyści dla stałych klientów

Firmy z Rzeszowa i całej Polski podejmujące z nami długofalową współpracę mogą liczyć na indywidualne rabaty, możliwość negocjacji cen oraz możliwość realizacji płatności z odroczonym terminem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz kompleksowe rozwiązanie.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty