Szafy sterownicze, metalowe Rzeszów

W obudowy24.pl znajdziesz m.in. szafy sterownicze, pulpity oraz różnego rodzaju szafki, niezbędne do prawidłowego montażu elektroniki. Przygotowaliśmy bogaty wybór profesjonalnych produktów cenionych w branży marek - ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO, VAGO, Kradex, posiadających atesty i certyfikaty potwierdzające ich zgodność z wymogami bezpieczeństwa. Firmy produkcyjne, zajmujące się prefabrykacją szaf sterowniczych, serwerownie, automatycy czy monterzy znajdą w naszej ofercie m.in. szafy metalowe, szafki naścienne czy pulpity sterownicze. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu profesjonalnych produktów, doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówień na terenie Rzeszowa i całej Polski. Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Poznaj nasze rozwiązania.

Niezawodny wybór, czyli szafy sterownicze i inne produkty montażowe od obudowy24.pl

Odporność na wilgoć, pyły i uszkodzenia mechaniczne, łatwość montażu i wygoda użytkowania to cechy, jakie wyróżniają oferowane szafy sterownicze oraz pozostałe produkty. Klienci z Rzeszowa i innych miast znajdą w naszej ofercie funkcjonalne i niezawodne:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Oferujemy produkty przystosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szafy metalowe, szafki, pulpity sterownicze i obudowy do elektroniki dostępne są w różnych rozmiarach i wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem.

Szafa rack - oferta nie tylko dla serwerowni

Wśród produktów znajdujących się w naszym asortymencie dostępna jest szafa rack. To rozwiązanie idealne dla serwerowni, ale także dla każdego miejsca, gdzie znajduje się duża ilość elektroniki. Szafa serwerowa pozwala estetycznie zabudować elementy instalacji elektrycznej, uporządkować je oraz zabezpieczyć. W ten sposób zapewnia urządzeniom optymalne warunki pracy, co wpływa na ich zwiększoną żywotność. W ofercie dostępna jest zarówno szafa rack wisząca, idealna do zabudowy lekkich sprzętów, a także szafa rack stojąca, niezawodna do ciężkich sprzętów i rozbudowanych instalacji. Wszystkie szafy rack to produkty trwałe, stabilne i zgodne z wymogami norm bezpieczeństwa.

Korzyści dla stałych klientów

Firmy z Rzeszowa i całej Polski podejmujące z nami długofalową współpracę mogą liczyć na indywidualne rabaty, możliwość negocjacji cen oraz możliwość realizacji płatności z odroczonym terminem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz kompleksowe rozwiązanie.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty