Szafy sterownicze, metalowe Gliwice

Postaw na niezawodne rozwiązania - wybierz dla swojej firmy profesjonalne szafy sterownicze, pulpity, szafki naścienne czy obudowy i zapewnij optymalny poziom bezpieczeństwa. W asortymencie sklepu obudowy24.pl dostępne są produkty renomowanych marek, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex, które skutecznie chronią podatną na uszkodzenia elektronikę. Firmy zajmujące się prefabrykacją szaf sterowniczych, specjalizujące się w produkcji, serwerownie, automatycy, monterzy i instalatorzy znajdą w naszej ofercie szeroki wybór produktów niezbędnych w ich pracy, m.in. szafy metalowe czy szafki poliestrowe. Naszym klientom zapewniamy także specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz sprawną realizację zamówień na terenie Gliwic i całej Polski. Przygotowaliśmy również korzystne rozwiązanie dla stałych klientów. Sprawdź naszą ofertę!

Profesjonalne szafy sterownicze - bogaty wybór niezawodnych rozwiązań

Dostępne w naszym asortymencie szafki, szafy sterownicze i różnego rodzaju obudowy elektroniczne to produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Klientom z Gliwic i innych miast Polski oferujemy różnorodne rozwiązania:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

W obudowy24.pl stawiamy na jakość i funkcjonalność. Elektryczne szafy metalowe, szafki, obudowy do elektroniki, puszki czy pulpity to produkty certyfikowane, odporne na działanie wilgoci, pyłów czy uszkodzenia mechaniczne, dostępne w różnych rozmiarach.

Dla firm i dla domu - uniwersalne szafy rack

Szafa rack to profesjonalne rozwiązanie dla zabezpieczenia rozbudowanych instalacji w serwerowniach, przedsiębiorstwach i firmach, a także dla nieco większych sieci domowych. Tuż obok ochrony aparatury elektronicznej, szafa serwerowa zapewnia także możliwość wygodnego uporządkowania oraz estetycznego zabudowania elementów elektroniki. W naszej ofercie dostępna jest zarówno szafa rack wisząca, jak i szafa rack stojąca, spośród których można swobodnie wybrać rozwiązanie przystosowane do indywidualnych potrzeb. Każda szafa rack 19” sprzyja prawidłowej pracy urządzeń, dzięki czemu te na dłużej zachowują żywotność.

Dlaczego warto skorzystać z oferty obudowy24.pl?

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę klientów z Gliwic i całej Polski - od doradztwa aż po atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów. Indywidualne rabaty, możliwość dokonywania płatności z odroczonym terminem oraz negocjowanie cen to korzyści, na jakie mogą liczyć nasi kontrahenci. Zadbamy o Twój komfort - podczas zakupów i podczas pracy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty