Szafy sterownicze, metalowe Gdańsk

Szukasz trwałych rozwiązań do montażu elektroniki? Oferowane przez sklep internetowy obudowy24.pl szafy sterownicze, szafki naścienne, pulpity czy puszki do urządzeń elektronicznych to produkty wyróżniające się niezawodną konstrukcją, a także szerokim zastosowaniem. Firmy produkcyjne, serwerownie, instalatorzy oraz monterzy znajdą w naszym asortymencie wyłącznie profesjonalne rozwiązania, takie jak szafy metalowe, rozdzielnice, obudowy elektroniczne oraz inne akcesoria sprzyjające wygodzie i bezpieczeństwu pracy. Klientom prowadzącym działalność zarówno w Gdańsku, jak i w innych miastach Polski zapewniamy szybką realizację zamówień oraz doradztwo techniczne w wyborze optymalnych rozwiązań. Dla stałych kontrahentów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy. 

Kompleksowy asortyment obudowy24.pl - szafy sterownicze, szafki naścienne i inne rozwiązania

Elektryczne szafy sterownicze, szafki i obudowy do elektroniki dostępne w naszej ofercie to produkty od renomowanych marek takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Producenci przygotowali rozwiązania dla specjalistów, przeznaczone do długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Klienci z Gdańska i całej Polski znajdą w ofercie naszego sklepu online:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Wszystkie szafy metalowe, szafki IP66, pulpity i obudowy odporne są na wilgoć, pyły i uszkodzenia mechaniczne. Oferowane produkty posiadają także niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Szafy rack - praktyczne i niezawodne

W asortymencie sklepu obudowy24.pl dostępna jest szafa rack w kilku wariantach, spośród których każdy znajdzie rozwiązanie przystosowane do indywidualnych potrzeb. Poszczególne modele zróżnicowane są pod kątem gabarytów, jednak każda szafa serwerowa występuje w tradycyjnej szerokości 19”. W ofercie znajduje się szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Dostęp do zróżnicowanego asortymentu umożliwia wybór szafy rack odpowiednio do poziomu rozbudowania elektroniki, a także do możliwości przestrzeni, w której będzie znajdowała się szafa. Niezależnie od modelu, każda szafa to profesjonalne zabezpieczenie aparatury elektronicznej - zarówno przed wpływem czynników zewnętrznych, jak i dostępem niepowołanych osób. Dzięki temu szafy przyczyniają się do zwiększonej żywotności urządzeń.

Korzystna oferta dla stałych klientów z Gdańska i całej Polski

W obudowy24.pl dbamy o naszych klientów kompleksowo. Firmy podejmujące z nami długofalową współpracę mogą liczyć na indywidualne rabaty, dokonywać płatności z odroczonym terminem, a także negocjować ceny. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty