Szafy sterownicze, metalowe Kielce

W asortymencie sklepu internetowego obudowy24.pl dostępne są wysokiej klasy szafy sterownicze, szafki ze stali nierdzewnej oraz inne obudowy, stanowiące optymalne zabezpieczenie dla elektroniki. Oferujemy szeroki wybór produktów renomowanych marek - ABTECH, ETA, IBOCO, Kradex, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania m.in. w firmach z sektora produkcyjnego, serwerowniach czy w pracy instalatorów i monterów. Klienci z Kielc i całej Polski znajdą w naszej ofercie niezawodne rozwiązania - oferowane szafy metalowe, jak i pozostałe produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Tuż obok szerokiego asortymentu produktów zapewniamy szybką realizację zamówień, a stałym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Służymy także fachowym wsparciem - z nami wybierzesz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań.

Szafy sterownicze, szafki i inne obudowy, czyli rozwiązania dla profesjonalistów

Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu, w którym znajdziesz kompleksowe rozwiązania, takie jak szafy elektryczne i inne rozwiązania, niezbędne do bezpiecznej instalacji urządzeń elektronicznych i elementów automatyki. Klientom z Kielc i innych miast Polski oferujemy:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki naścienne IP66, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne aluminiowe,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Dlaczego warto wybrać szafy sterownicze od obudowy24.pl? Oferowane obudowy do elektroniki są wysoce odporne na wilgoć, pyły oraz uszkodzenia mechaniczne. Będą pełniły swoją funkcję przez długi czas, niezmiennie zapewniając optymalny poziom ochrony.

Szafy rack - niezawodne rozwiązanie dla elektroniki

Zarówno w pomieszczeniach technicznych, serwerowniach, jak i w domach, w których znajduje się duża ilość elektroniki, szafa rack okaże się niezawodna. Pozwoli w estetyczny sposób zabudować i uporządkować aparaturę teleinformatyczną. W naszej ofercie dostępne są najpopularniejsze szafy rack 19”, zróżnicowane względem wysokości oraz sposobu montażu. W asortymencie znajduje się zarówno szafa rack wisząca idealna do lżejszej aparatury oraz pomieszczeń o małej przestrzeni, jak i szafa rack stojąca, która pomieści rozbudowaną i ciężką aparaturę. Oferowane szafy serwerowe zapewniają optymalne warunki pracy urządzeniom elektrycznym, dzięki czemu wpływają na możliwość ich długotrwałej eksploatacji.

Atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów z Kielc i innych miast Polski

Naszym stałym klientom z Kielc oraz każdej dowolnej lokalizacji, zapewniamy dogodne warunki dokonywania transakcji - możliwość negocjacji cen, indywidualne rabaty oraz płatności z odroczonym terminem. Postaw na kompleksowe rozwiązania - wybierz uniwersalne obudowy elektroniczne, dostępne w różnych wymiarach szafki i szafy metalowe oraz poznaj nowy wymiar profesjonalnej obsługi. Zapraszamy do kontaktu!

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty