Szafy sterownicze, metalowe Opole

Obudowy24.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz szafy sterownicze oraz inne produkty, niezbędne do montażu elektroniki. Oferujemy szeroki wybór uniwersalnych rozwiązań, pochodzących od renomowanych producentów, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO, Kradex, VAGO. W naszym asortymencie dostępne są m.in. szafy metalowe, szafki naścienne czy pulpity sterownicze, wykorzystywane przez instalatorów, monterów, w serwerowniach czy w firmach z sektora produkcyjnego. Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz działalność - w Opolu lub innym mieście, zapewniamy szybką wysyłkę zamówionych produktów. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży, pomożemy Ci także wybrać optymalne rozwiązania, a klientom zainteresowanym długofalową współpracą zapewniamy atrakcyjne warunki. Poznaj naszą ofertę

Szafy sterownicze i inne rozwiązania dla profesjonalistów

Wysokiej klasy szafy sterownicze oraz pozostałe produkty, jakie oferujemy klientom z Opola i okolic, posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, wyróżniają się odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, a także są łatwe w montażu oraz zapewniają optymalną wygodę użytkowania. W naszym asortymencie dostępne są:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Oferowane szafy metalowe szeregowe, szafki, pulpity sterownicze i obudowy do elektroniki dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają uniwersalne zastosowanie. Dlatego są tak często wybierane przez profesjonalistów, poszukujących funkcjonalnych rozwiązań.

Trwałość i funkcjonalność, czyli szafy serwerowe od obudowy24.pl

Szafa rack to niezawodne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, firm i instytucji, w których znajdują się rozbudowane sieci elektryczne. Stanowi ona skuteczny sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie aparatury, a także przyczynia się do prawidłowej pracy urządzeń oraz możliwości ich długotrwałej eksploatacji. Każda szafa serwerowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stanowi trwałe rozwiązanie. Każdy z klientów znajdzie w naszym asortymencie szafę rack przystosowaną do indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępna jest szafa rack wisząca, idealna do nieco mniejszych sieci oraz szafa rack stojąca, przeznaczona do rozbudowanej aparatury. Oferujemy szafy w najpopularniejszej wersji 19”, różniące się wysokością i głębokością.

Oferta dla stałych klientów obudowy24.pl

Nasi klienci z Opola i innych miast Polski mogą liczyć na szeroki asortyment produktów, przystosowanych do ich potrzeb, profesjonalne doradztwo, a także atrakcyjne warunki długotrwałej współpracy. Stałym klientom zapewniamy indywidualne rabaty, możliwość negocjacji cen oraz możliwość realizacji płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy do kontaktu.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty