Szafy sterownicze, metalowe Bydgoszcz

W obudowy24.pl przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów niezbędnych do montażu elektroniki - oferujemy m.in. szafy sterownicze, pulpity i różnego rodzaju szafki. Klientom indywidualnym oraz firmom zapewniamy wybór wśród produktów renomowanych marek, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Szafy metalowe, szafki naścienne IP66 czy obudowy do elektroniki to tylko niektóre produkty, wybierane przez instalatorów, monterów, serwerownie czy firmy produkcyjne. Realizujemy zamówienia klientów z Bydgoszczy i innych miast, gwarantując szybką dostawę, jak również służymy specjalistyczną wiedzą w zakresie oferowanych produktów. Przygotowaliśmy także atrakcyjne rozwiązania dla klientów, podejmujących z nami długofalową współpracę. Poznaj naszą ofertę.

Szafy sterownicze i wiele innych profesjonalnych produktów

Specjalizujemy się w ścisłej grupie produktów, dostarczając naszym klientom z Bydgoszczy i okolic optymalne rozwiązania - szafy sterownicze i inne produkty, niezbędne podczas instalacji urządzeń elektronicznych i elementów automatyki:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Elektryczne szafy metalowe oraz pozostałe produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, wyróżniają się dużą odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne oraz stabilną konstrukcją. Dzięki temu zapewniają długotrwałe i komfortowe użytkowanie. 

Szafa rack - dla estetyki i bezpieczeństwa

Dla firm, które posiadają rozbudowane sieci wygodnym rozwiązaniem okaże się szafa rack. Każdy model cechuje wygoda montażu urządzeń, duża pojemność oraz wysoka skuteczność ochrony instalacji. Szafa serwerowa występuje w kilku wariantach względem konstrukcji oraz gabarytów, jednak przy niezmiennej szerokości 19”. W zależności od poziomu zaawansowania sieci oraz wielkości pomieszczenia, w którym znajduje się aparatura, do wyboru dostępna jest szafa rack stojąca - o większej pojemności oraz szafa rack wisząca - o mniejszej pojemności i mniejszym udźwigu. Każdy oferowany model stanowi skuteczne zabezpieczenie elektroniki oraz sprzyja możliwości dłuższej i bardziej efektywnej eksploatacji urządzeń.

Długofalowa współpraca, czyli korzyści dla klientów z Bydgoszczy i nie tylko

W obudowy24.pl dbamy o naszych klientów kompleksowo. Zapewniamy dostęp do bogatej oferty profesjonalnych produktów oraz pomagamy w wyborze tych najlepszych. Stałym klientom z Bydgoszczy i innych miast, dodatkowo zapewniamy indywidualne rabaty, możliwość negocjacji cen oraz odroczenia płatności. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty.
 

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty