Szafy sterownicze, metalowe Szczecin

Wybierz profesjonalne rozwiązania dla swojej firmy - szafy sterownicze i pulpity, szafki naścienne, a także puszki do urządzeń elektronicznych, które zapewnią im optymalne zabezpieczenie. Sklep obudowy24.pl oferuje produkty renomowanych marek, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Firmy specjalizujące się w produkcji, prefabrykacji szaf sterowniczych, serwerownie, automatycy, monterzy i instalatorzy znajdą w naszym asortymencie m.in. szafy metalowe czy szafki poliestrowe. Naszym klientom ze Szczecina i całej Polski zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich produktów i szybką realizację zamówień, a dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystną ofertę. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Bogaty wybór szaf sterowniczych i innych niezawodnych produktów

Przygotowaliśmy asortyment, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników - szafki, szafy sterownicze i obudowy elektroniczne różnego rodzaju. Klienci ze Szczecina i okolic znajdą w naszej ofercie:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Asortyment sklepu internetowego obudowy24.pl tworzą wysokiej klasy produkty. Wszystkie szafy metalowe, szafki obudowy do elektroniki, puszki i pulpity są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają atesty oraz certyfikaty, potwierdzające ich zgodność z wymogami bezpieczeństwa.

Atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów ze Szczecina i innych miast

Klientom ze Szczecina i całej Polski, podejmującym z nami długofalową współpracę, zapewniamy atrakcyjne warunki transakcji. Stali klienci obudowy24.pl mogą liczyć na indywidualne rabaty, realizacje płatności z odroczonym terminem oraz możliwość negocjacji cen. Dbamy zarówno o komfort pracy, jak i zakupów naszych klientów. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty