Szafy sterownicze, metalowe Szczecin

Wybierz profesjonalne rozwiązania dla swojej firmy - szafy sterownicze i pulpity, szafki naścienne, a także puszki do urządzeń elektronicznych, które zapewnią im optymalne zabezpieczenie. Sklep obudowy24.pl oferuje produkty renomowanych marek, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Firmy specjalizujące się w produkcji, prefabrykacji szaf sterowniczych, serwerownie, automatycy, monterzy i instalatorzy znajdą w naszym asortymencie m.in. szafy metalowe czy szafki poliestrowe. Naszym klientom ze Szczecina i całej Polski zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich produktów i szybką realizację zamówień, a dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystną ofertę. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Bogaty wybór szaf sterowniczych i innych niezawodnych produktów

Przygotowaliśmy asortyment, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników - szafki, szafy sterownicze i obudowy elektroniczne różnego rodzaju. Klienci ze Szczecina i okolic znajdą w naszej ofercie:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Asortyment sklepu internetowego obudowy24.pl tworzą wysokiej klasy produkty. Wszystkie szafy metalowe, szafki obudowy do elektroniki, puszki i pulpity są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają atesty oraz certyfikaty, potwierdzające ich zgodność z wymogami bezpieczeństwa.

Szafa rack - dla firm i dla domu

Szafa rack to rozwiązanie, które polecamy zarówno do zaawansowanych instalacji znajdujących się w miejscach takich jak serwerownie, jak i do nieco bardziej rozbudowanych sieci domowych. Tego typu szafa serwerowa pozwala estetycznie zabudować, uporządkować oraz zabezpieczyć aparaturę elektryczną. Konstrukcja oraz wykorzystane materiały sprawiają, że wnętrze szafy zapewnia urządzeniom optymalne warunki pracy, sprzyjające ich długotrwałej eksploatacji. W ofercie znajduje się zarówno szafa rack stojąca, jak i szafa rack wisząca, dostępne w kilku wariantach względem gabarytów.

Atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów ze Szczecina i innych miast

Klientom ze Szczecina i całej Polski, podejmującym z nami długofalową współpracę, zapewniamy atrakcyjne warunki transakcji. Stali klienci obudowy24.pl mogą liczyć na indywidualne rabaty, realizacje płatności z odroczonym terminem oraz możliwość negocjacji cen. Dbamy zarówno o komfort pracy, jak i zakupów naszych klientów. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty