Szafy sterownicze, metalowe Lublin

Poszukujesz niezawodnych produktów do montażu elektroniki? Dostępne w ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl szafy sterownicze, szafki naścienne, pulpity oraz puszki do urządzeń elektronicznych to wysokiej klasy produkty, wyróżniające się szerokim zastosowaniem i trwałością konstrukcji. Serwerownie, firmy z sektora produkcyjnego, instalatorzy oraz monterzy znajdą w naszym asortymencie m.in. szafy metalowe, rozdzielnice, obudowy elektroniczne, a także wiele innych, niezbędnych w ich pracy rozwiązań. Naszym klientom zapewniamy szybką realizację zamówień zarówno na terenie Lublina, jak i całej Polski. Służymy także profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań, a stałym kontrahentom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Szafy sterownicze, szafki naścienne, obudowy, czyli kompleksowy asortyment obudowy24.pl

Dostępne w naszej ofercie szafy sterownicze oraz obudowy do elektroniki pochodzą od renomowanych producentów, takich jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Dzięki temu stanowią gwarancję długotrwałego i komfortowego użytkowania. Klienci z Lublina znajdą w naszym sklepie online:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Elektryczne szafy metalowe, szafki IP66, pulpity czy obudowy posiadają także niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, a dodatkowo wyróżnia je odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Szafa rack - rozwiązanie, jakiego szukasz

W naszym asortymencie dostępna jest m.in. szafa rack w najpopularniejszej wersji - o szerokości 19”, w różnych wariantach względem wysokości oraz sposobu montażu. Niezależnie od gabarytów, każda szafa serwerowa stanowi zabezpieczenie dla aparatury elektrycznej, a także pozwala ją wygodnie uporządkować. Tego typu obudowy zapewniają urządzeniom optymalne warunki pracy, tym samym wydłużając ich żywotność. Oferujemy szafy rack wykonane z trwałych materiałów, cechujące się stabilną konstrukcją. Zapewniamy dostęp do zróżnicowanego asortymentu - w ofercie dostępna jest zarówno szafa rack wisząca, jak i szafa rack stojąca. Z obudowy24.pl wybierzesz rozwiązania przystosowane do Twoich potrzeb.

Atrakcyjna oferta dla stałych klientów z Lublina i całej Polski

Klienci podejmujący długofalową współpracę z obudowy24.pl mogą liczyć na indywidualne rabaty, dokonywać płatności z odroczonym terminem, a także negocjować ceny. Dbamy o klientów kompleksowo - skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty