Szafy sterownicze, metalowe Wrocław

W obudowy24.pl stawiamy na profesjonalne rozwiązania, przytosowane do potrzeb naszych klientów. Oferujemy szafy sterownicze, szafki naścienne, pulpity oraz puszki do urządzeń elektronicznych, certyfikowane i pochodzące od cieszących się uznaniem producentów - ABTECH, ETA, IBOCO i Kradex. Naszym klientom zapewniamy dostęp do kompleksowej oferty, obejmującej m.in. szafy metalowe IP55 czy szafki poliestrowe, a także korzystne warunki transakcji. Firmom z sektora produkcyjnego, serwerowniom, automatykom i monterom z Wrocławia gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru optymalnych rozwiązań, a także szybką wysyłkę zamówionych produktów. Przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę dla klientów podejmujących z nami długofalową współpracę. 

Szeroki asortyment szaf sterowniczych oraz innych produktów do montażu elektroniki

Szafy sterownicze, jak i pozostałe produkty, jakie klienci z Wrocławia znajdą w naszym asortymencie, wyróżniają się wysoką odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Oferujemy produkty łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu, wśród nich znajdują się:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali kwasoodpornej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy do elektroniki, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Oferowane szafy sterownicze oraz pozostałe produkty to uniwersalne rozwiązania - w naszym asortymencie znajdują się szafy elektryczne, szafki IP66, obudowy elektroniczne i pulpity w różnych rozmiarach, także tych najczęściej wybieranych przez fachowców z branży.

Szafa rack - rozwiązanie dla serwerowni i nie tylko

W naszym asortymencie znajduje się m.in. szafa rack dostępna w wielu wariantach względem gabarytów oraz konstrukcji. Każda tego typu obudowa to skuteczne rozwiązanie dla uporządkowania i zabudowy dużej ilości elektroniki. Odpowiednio skonstruowana szafa serwerowa zapewnia urządzeniom optymalne warunki pracy, przyczyniając się do ich dłuższej żywotności. Szafy rack 19” dostępne w ofercie naszego sklepu zostały wykonane z trwałych materiałów oraz są zgodne z wymogami norm bezpieczeństwa. Wśród oferowanych produktów znajduje się zarówno szafa rack wisząca, jak i szafa rack stojąca, co zapewnia możliwość wyboru najlepszego rozwiązania przystosowanego do potrzeb oraz możliwości przestrzeni.

Oferta dla stałych klientów z Wrocławia i całej Polski

Szafy metalowe, szafki do zabudowy oraz pozostały asortyment, to nie jedyne, co przygotowaliśmy dla naszych klientów z Wrocławia oraz z każdej lokalizacji w  Polsce. Zapewniamy zarówno dostęp do bogatej oferty, jak i możliwość podjęcia długofalowej współpracy, opartej o atrakcyjne warunki. Możliwość negocjacji cen, dokonywania płatności z odroczonym terminem, a także indywidualne rabaty - to korzyści dla stałych klientów obudowy24.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty