Szafy sterownicze, metalowe Poznań

W sklepie interentowym obudowy24.pl znajdziesz wysokiej klasy szafy sterownicze oraz inne produkty wykorzystywane do montażu elektroniki. Przygotowaliśmy szeroki asortyment uniwersalnych rozwiązań, obejmujących m.in. szafy metalowe, szafki poliestrowe czy pulpity sterownicze, niezbędne w pracy instalatorów, monterów, w serwerowniach czy dla firm zajmujących się prefabrykacją szaf sterowniczych. Realizujemy zamówienia klientów z Poznania oraz z całej Polski, zapewniając szybką dostawę. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, doradzamy naszym klientom w wyborze rozwiązań przystosowanych do ich oczekiwań, a dla kontrahentów, podejmujących z nami długotrwałą współpracę przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. 

Szeroki wybór szaf sterowniczych oraz innych profesjonalnych produktów

W odpowiedzi na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych z Poznania i okolic, przygotowaliśmy niezawodne szafy sterownicze oraz inne produkty renomowanych marek - ABTECH, ETA, IBOCO i Kradex:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy wiszące Rack 19".

Zarówno szafy metalowe, obudowy do elektroniki, jak i pozostała oferta, spełnia wymagania profesjonalistów. Produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które w połączeniu z konstrukcją, zapewniają optymalną ochronę urządzeń. Każda szafa elektryczna, szafka, puszka do elektroniki czy pulpit posiada atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Szafa rack - rozwiązanie przystosowane do potrzeb

Wśród rozwiązań obudowy24.pl znajduje się szafa rack występująca w kilku wariantach do wyboru. Modele różnią się przede wszystkim gabarytami - poza szerokością - oferujemy standardowe szafy rack 19”. W asortymencie znajduje się zarówno szafa rack stojąca, jak i szafa rack wisząca. Zróżnicowana oferta umożliwia wybór rozwiązania przystosowanego do ilości posiadanej elektroniki oraz do przestrzeni, w której szafa serwerowa ma się znaleźć. Każda obudowa tego typu stanowi pewne zabezpieczenie aparatury elektronicznej oraz zapewnia optymalne warunki pracy urządzeń, przyczyniając się do ich długiej żywotności. 

Długofalowa współpraca z obudowy24.pl, czyli atrakcyjna oferta dla klientów z Poznania i nie tylko

Klientom obudowy24.pl z Poznania oraz z całej Polski zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także dogodne warunki długotrwałej współpracy. Nasi stali klienci mogą liczyć na indywidualne rabaty, możliwość negocjacji cen lub dokonanie płatności z odroczonym terminem. Oferujemy profesjonalne rozwiązania - dla komfortu pracy i dla wygody dokonywania transakcji. Zachęcamy do kontaktu.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty