Szafy sterownicze, metalowe Warszawa

Długotrwałe i funkcjonalne rozwiązania z zakresu montażu elektroniki? Sklep online obudowy24.pl oferuje m.in. szafy sterownicze, obudowy do elektroniki czy rozdzielnice, umożliwiające sprawny montaż oraz zapewniające wysoką ochronę podatnej na uszkodzenia elektroniki. Rozbudowany asortyment obejmuje szafy metalowe, szafki poliestrowe, a także inne, kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się prefabrykacją szaf sterowniczych, serwerowni, instalatorów czy automatyków. Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz działalność - zapewniamy szybką dostawę zamówionych produktów do Warszawy oraz dowolnej lokalizacji w Polsce. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla stałych klientów, a w przypadku każdej transakcji zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w wyborze optymalnych rozwiązań.

Szafy sterownicze i inne produkty montażowe w asortymencie obudowy24.pl

W naszym asortymencie dostępne są uniwersalne szafy sterownicze, a także inne produkty, przygotowane przez renomowane marki takie jak ABTECH, RAYCHEM, ETA, IBOCO i Kradex. Klientom z Warszawy i okolic oferujemy:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy urządzeń elektronicznych, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

Rozbudowana oferta obejmuje kompleksowe i niezawodne rozwiązania. Zarówno szafy metalowe IP66, obudowy elektroniczne, jak i pozostałe produkty wyróżnia wysoka odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, a także zgodność z wymogami bezpieczeństwa, potwierdzona atestami oraz certyfikatami.

Funkcjonalne szafy rack

Do serwerowni oraz pomieszczeń technicznych, w których znajduje się duża ilość elektroniki doskonale sprawdzi się szafa rack, pozwalająca w estetyczny sposób zabudować aparaturę teleinformatyczną. Oferujemy najpopularniejsze szafy rack 19” zgodne z normami prawnymi w zakresie bezpieczeństwa montażu urządzeń elektrycznych, zapewniające im optymalne warunki pracy oraz sprzyjające długotrwałej eksploatacji. Każda szafa serwerowa to gwarancja stabilnej konstrukcji i niezawodnej jakości materiałów. W asortymencie dostępna jest zarówno szafa rack wisząca, jak i szafa rack stojąca - oferujemy obudowy o zróżnicowanej pojemności, przeznaczone do wielu zastosowań.

Korzystne warunki współpracy dla klientów z Warszawy i nie tylko

Naszym klientom z Warszawy, jak i z całej Polski oferujemy nie tylko szeroki asortyment szaf elektrycznych, szafek obudów oraz innych produktów, ale także atrakcyjne warunki długotrwałej współpracy. Dla stałych klientów ustalamy indywidualne rabaty, zapewniamy możliwość negocjacji cen, a także odroczenia płatności. W obudowy24.pl dbamy o naszych klientów kompleksowo - skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty